Посиденька№11. Фан-зустріч з Нікітою Кіосе та Крістіною Кочегаровою( Kristall) у "Star School"

Неділя. Пасмурний день. Біжу. Спішу.  Не перестрибую велетенські калюжі. Боюся запізнитися. Хух, приємний жіночий голос повідомляє мені в телефоні, що ще не приїхало таксі. Камінь з серця звалився, ажде я вже на місці. Ловлю на собі погляди дівчаток, які терплячо сидячи на лавочках чекають своїх кумирів. В останній день першого весняного місяця продюсерський центр " Star School" організував незабутню зустріч з учасниками проекту "Голос.Діти" - Нікітою Кіосе та KRISTALL(Крістіна Кочегарова).
Нікіта Кіосе - фіналіст проекту "Голос.Діти", який був під творчою опікою в команді Тіни Кароль. Його опонентка на проекті, але подруга в житті  - KRISTALL (Крістіна Кочегарова).
Тринадцятирічна дівчинка ще два роки тому підкорила європейську сцену. Вона представляла Україну на пісенному конкурсі "Дитяче Євробачення-2011" з піснею "Европа".
Захопливі погляди на українського Бібера. Що робити? У дівчат просто відняло мову. Запитання у своїх прихильниць він витягував дієвим методом - пообіцяв поцілунок. Правда, лише у щічку, але цього вистачило щоб пожвавити публіку.  Хто ж не хоче такий подарунок? І тут посипалися запитання, але найбільше всіх цікавило, чи мають зіркові гості другі половинки. Нікіта та Крістіна запевнили, що зараз про це не думають. На першому місці успішне продовження співочої кар'єри.
Хоча, Крістіна й нікого не цілувала, але всі з захопленням слухали відомі пісні у її виконанні. Нікіта, в свою чергу, продемонстрував не лише свій голос,  але й танцювальний талант. Хлопець вправно викручувався показуючи декілька елементів брейкденсу.
На завершення фан-зустрічі юні зірочки із задоволенням ставили афтографи на ними ж підготовлених фотографіях. Крістіна подарувала всім всій перший дебютний альбом.
Ну, звичайно, куди ж без цього, ще довго фотографувалися.
P.S  Провела з цими щирими, позитивними, цікавими дітьми  цілісінький день. Я вражена їхніми голосами наживо. Кумедні! Нікіта співає всюди, мугикає якісь мелодії. Крістінка дуже гарна та розумна, як на свої роки.
Отримала море тільки хороших емоцій! Бажаю їм творчого натхнення, подальших успіхів, і чекатиму знову у Львові. Надіюся, не на один день, адже так і не встигла провести їм екскурсію. Додам, що Львів їм дуже сподобався. Вони вже чекаю, щоб якнайшвидше приїхати знову  до міста Лева.


Фотозвіт 
P.S  Провела з цими щирими, позитивними, цікавими дітьми, які приїхали, звичайно, не самі, - цілісінький день. Я вражена їхніми голосами наживо.
Отримала море тільки хороших емоцій! Бажаю їм творчого натхнення, подальших успіхів, і чекатиму знову у Львові. Надіюся, не на один день, адже так і не встигла провести їм екскурсію. Додам, що Львів їм дуже сподобався, і вони вже чекаю, що як найшвидше приїхати знову  до міста Лева.


Коментарі

Популярні публікації