Посиденька№13. Балканські мотиви Владіслава Левицького

Ось, ще одне моє дітище, яке було написане більше півроку тому, але не було опубліковане в онлайн-журналі "New Life". Хоча, репортаж вже й не надто свіжий, можливо, все таки когось зацікавить.

Балканські мотиви  Владислава Левицького
                                
У пятницю, 14 вересня, у нічному клубі Picasso відбулася презентація кліпу Владіслава Левицького на пісню «Думаю». Співак потішив не лише свіженьким відео, але й презентував свій новий балканський проект.
Владіслав Левицький багато експериментував, і мабуть не залишилося такого стилю  музики в якому б він хоч щось не спробував. Лише останніми до душі припали от такі, майже народні балканські нотки.
« Ця музика заряджає неймовірною позитивною енергетикою, як мінімум мою маму, як максимум всіх оточуючих людей!» - ділиться Владіслав.
Ідея проекту зародилася можна сказати спонтанно, близько півроку тому, і всіляко підтримувалася найближчими людьми Левицького: 
« Мама завжди хотіла, щоб я створив щось таке, де б були духові інструменти, а дядько пропонував залучити ще й скрипку. Музикантів для нового проекту було трохи важкувато знайти, адже вони підбираються не лише з музичного боку, кожен має відігравати ще й інші функції в групі. На даному етапі ми ще в пошуках бек-вокалістки.»
Зараз музична команда складається з капітана-командора балканського корабля Владіслава  Левицького; за барабанами зручно, і вправно володіючи ними, всівся Роман, а в народі відомий,як «Ромашка Sexyboy»; гітара належить Маряну , а труба виблискує в руках Толіка .
Трек «Думаю» є одим із перших, надіємось, довготривалого та маштабного новоспеченого музичного гурту від Левицького. Владіслав не лише автор слів та музики, але й ідея кліпу повністю його.  Музикант розповідає, що був навіть розкритикований деякими людьми. Та незважаючи ні на що, співак довго шукав хто б зміг допомогти втілити цю ідею в життя. Зйомки на пісню відбувалися у відомому Тунелі Кохання, що в Рівненській області, та у Стамбулі, адже мотиви цього краю також чимось споріднені з балканськими.  
Головну жіночу роль в кліпі зіграла дівчина, що не отримала жодного гонорару. Його вона навіть не вимагала, адже він їй зовсім не потрібний, бо вона – манекен. На запитання, чому головна пластмасова героїня була без ніг, співак відповів:
« Я міг би викрутитися, і сказати, що так було задумано. Та насправді її так важко було носити, що ви собі не уявляєте. Для того щоб зняти сюдет ми пройшли пятнадцять  кілометрів в день зйомок, і ще десь двадцять перед тим, щоб знайти місця де знімати. Носити на собі жінку, чи пластмасова вона, чи ні, повірте, для мужчини це величезний тягар».
 Не обійшлося і без курйозних ситуацій, які зрештою трапляються завжди, а ще й в іншій країні. В день зйомок ледь не побували в турецькому полоні, ой,  відділені міліції. Погостилися двома пляшками пива за 300 доларів. Один з учасників знімальної групи не повернувся в Україну. Заборонили вилетіти, і доля його невідома до сьогодні:
«Втрачені контакти. Ми не знаємо, що з нею сталося…Це є наша лялька», - ось так  «розвела» всіх присутніх знімальна група. Головне,що до останніх слів всі наївно і серйозно переживали за цю особу.  Та все ж в відео присутня і жива красуня – це дуже відома модель Вероніка Островська.
Під час виступу, що відбувся після прем’єри відео, Владіслав виконав кілька пісень  з балканського проекту, а також потішив присутніх вже відомими та улюбленими композиціями.  Публіка була в захваті!  Танцювали безупинно на танцмайданчику, і навіть коли в клубі на декілька хвилин зникло світло, жодна людина не зрушивши з місця продовжувала співати пісню.
Вечір вдався на славу!  Вдалий експеримент! Можливо, зовсім скоро прийдемо на презентацію нового цілого альбому балканського проекту Левицького. А таке можна очікувати, як обіцяв Владіслав, вже найближчим часом. Тож бажаємо хлопцям творчих ідей та натхнення!

Фотозвіт...


Коментарі

Популярні публікації