Посиденька№3.Міс Львова-2012"Наталя Дунич на Богдана Примак підкорятимуть Україну"


Наталя Дунич та Богдана Примак підкорятимуть Україну


(автор фото SofiaSophie)


http://www.misslviv.com/ua/1102/bogdana-prymak-ta-natalija-dunych-pidkorjatymut-ukrajinu.html


Зовсім скоро,  31 березня, у Києві відбудеться грандіозна подія - церемонія нагородження "Міс Україна-2012". Вперше вона проходитииме навесні у приміщенні Національної Опери України.
Львів на національному конкурсі краси представлятимуть вперше дві дівчини, однозначно наймовірно гарних , достойних претенденток. Богдана Примакта новоспечена переможниця "Міс Львова-2012" та Наталія Дунич вже відома топ-модель. Цьогоріч за корону першої красуні України боротимуться 26 дівчат, а переможниця вже 20 липня представлятиме нашу країну на конкурсі "Міс Світу", який відбуватиметься в китайській провінції Внутрішня Монголія у місті Ордос.
"Міс Україна-2012" обіцяє бути незабутньою подією, адже проходить вже 22-й раз! Грандіозне шоу створюватиме запрошена відома хореограф, режисер, продюсер і режисер-постановних багатьох популярних шоу, мюзиклів Олена Коляденко. Розважати на сцені будуть Іван Урган, Гарік Мртіросян, Олександр Цикало, Сергій Свєтлаков. Запрошені російський репер Тіматі, співачка та безперечно красуня Віра Брежнєва. З далекого зарубіжжя приїдуть ізраїльська топ-модель Бар Рафаелі, швейцарська модель та  телеведуча Ксенія Чумічева, американський репер АКОN.
А також вже вдруге очікують появу світської левиці та моделі Періс Хілтон, хоч деякі джерела інформують, що вона не приїде.

Коментарі

Популярні публікації