Посиденька№4. "Міс Львів-2012 обрано!"

Міс Львів-2012 обрано!

Публікація за посиланням:
http://www.misslviv.com/ua/1103/mis-lviv-2012-obrano.htmlКрасива дівчина милує людське око, надихаючи цим людей на хороші вчинки рятує нашу планету, а якщо дівчат аж 14, то можна врятувати цілу Галактику! Таку цифру складала кількість учасниць конкурсу краси та грації "Міс Львава-2012", що пройшов 14 березня в приміщенні Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької.
Тематикою свята було обрано  "Євро 2012", що не викликало жодних заперечень. У першому виході дівчата красувалися в платтях зшитих прапорів України та Польщі, що символізувало країни господарів майбутньої події. Супроводжувала конкурсанток на сцену перспективна зелено-біла молодіжка футбольного клубу "Карпати", а на самій "арені" події поцентру стояли майже справжнісінькі футбольні ворота! Феєричною та наймовірною була поява на сцені Олени Язовецької "Міс Львова-2011" у довгій бордовій сукні, що вдало підкреслювала її фігуру. Яскравою усмішкою та впевненістю вона підбадьорювала конкурсанток.  У перерві між виходами красунь свою майстерність у танцювальних постановках показував балет "Madrin". Запальна полька у сучасному виконанні та не лише вона була винагороджена гучними аплодисментами.
Найочікуваніший для сильної половини глядачів момент - поява дівчат у білих купальниках з синьо-жовтими м'ячами в руках. Ще одним з виходів була зелено-біла команда підтримки у складі неперевершених чотирнадцяти конкурсанток. З такою підтримкою переможе будь-яка команда, навіть у найзапеклішій грі!

Велику підтримку дівчата відчували з боку зіркових гостей. Першою мала честь висловити її Уляна Малиняк, що дуже втішило вуха всіх присутніх. Наступними були: Аріна Домскі, Ляна Новак, Олена Корєева, гурт "Мirami"... "НеАнгели" своїм голосом, природністю та рухами просто підкорили публіку! А найбільше всі з нетерпінням чекали виступів ведучих Маши Собко та Kishe. Одягнені в чорну сукню з досить відкритим декольте, та чорний класичний смокінг, вони складали гармонійно неперевершену пару. Справжнє свято веселощів та сміху занесли з собою в зал юні таланти "Кадрики".
Шоу здавалося промайнуло як декілька хвилин, і ось дівчата вже у сірих сукнях кружляють по сцені, а їхні руки, як крила в яких замість пір'їн  прапор однієї з країн учасниць Євро. Оголошення сімки фіналісток і за якихось кілька хвилин всі дізнаються хто ж стала найкрасивішою, яка поїде на "Міс України-2012",а   для початку було присуджено й інші титули:
Найрозумнішою та геніальною визнали Сніжану Танчук(№14) - "Міс Конгеніальність";
Глядачам припала до душі Вікторія Прокіпчук(№11), тому отримала звання "Міс глядацьких симпатій";
Завжди щиро усміхатися теж добре, тоді тебе назвуть "Міс Усмішка" - Наталія Никончук(№7);
Впевнено почувається в бікіні Галина Кавка(№6) - "Міс Бікіні";
Допомога іншим та співчуття важливе, щоб про тебе можна було відгукнутися "Міс Добре серце" - Богдана Примак (№3);
У наш час добре виглядати на фотографіях одна із запорук краси, про це добре знає Анастасія Кос(№1) - "Міс Фото";
Про дружбу та її всі сторони знає Уляна Щуйко(№5) - "Міс дружба";
Другою віце-міс стала Галина Кавка(№6),а Першою віце-міс журі обрало Яворську Христину(№8).
А "Міс Львова-2012" обрали найдобродушнішу Богдану Примак(№3), що вже зараз готується до "Міс Україна-2012" і є однією із фавориток національного етапу нонкурсу!
"Я, як і всі чотирнадцять конкурсанток очікувала і надіялася на перемогу." - розповіла про свої відчуття переможниця.
Валерія Никифорець, генеральний директор конкурсу, теж з привеликим задоволеням поділилася своїми враженнями: "Конкурс відбувся на найкращому рівні! Я дуже задоволена всіма дівчатками, адже кожна була дійсно достойна звання "Міс Львова"! Та напривеликий жаль корона одна..."
Богдана обіцяла, що гідно представить наше місто, і надалі буде виявляти свою активну соціальну позицію, всім серцем вникатиме в його проблеми та шукати рішення. Тож бажаємо успіхів та чекаємо з перемогою!


Коментарі

Популярні публікації