Посиденька№8. Принцеса Кароліна та"Kinder Chocolate"


Дівчинка зі Львова стала однією з переможниць акції "Зоряний час з Kinder Chocolate". Взяла участь у зйомках нової реклами, а її зображення розмістили на пачечці "Kinder Chocolate"
#Lviv #Lviving
"Якщо б ми самі не пройшли цей шлях, не повірила, що конкурси такого рівня правдиві. Завжди думала, що своїх беруть в рекламу, а Кіндер молодці! Таке свято для дітей влаштували, дорога до Києва, готель, ресторани все проплатили, два рази їздили, отримали море задоволення", - ділиться враженнями матуся Каролінки Літвіної, і на прощання додає: "Ось захотілося Вам це розказати, спасибі за те, що щиро пораділи, пам'ятаю зйомку в Кінгкросі, всі такі позитивні з усмішками на обличчях, спасибі Вам!"

P.S  Я дуже тішуся, бо щиро вболівала за цю маленьку принцесу! Радію, що хоч на 0,5% теж до цього чимось причетна (знімала відео в "Кінг Крос Леополіс" для акції "Зоряний час з Kinder Chocolate").


Відео-ролик "Kinder Chocolate"Смачного Вам шоколаду! Можливо саме Ваша дитинка наступного разу теж стане зіркою ТВ-ролика. Бажаю успіху!;)

Коментарі

Популярні публікації