Посиденька №21. Шоу перукаря-стиліста Ігоря Вільного( HAIR SHOW)

 Друга неділя травня є справжнім святом краси та ніжності - День матері. Зовсім не дивно, що в такий світлий і чудовий день  у Весільному домі (ТВК "Південний") своє перше в Україні " Hair show" влаштував стиліст-перукар, - Ігор Вільний. 


 

   Тільки зайшовши до приміщення, де більше ста людей очікують на майбутнє свято, одразу зрозуміло, що подія буде точно гарною. Місце майбутнього шоу, що ось-ось розпочнеться, надзвичайно оформлене різнобарвними стрічками, кольоровими ліхтарями, двома кільцями, що символізують любов... Що ще сказати - краса та й годі.
   На годиннику 17:00, але ведучої дійства на горизонті ще не видно. Нічого, всі почекають, адже вже звикли, що вчасно у Львові ( чи не лише у нас?), майже нічого не починається. Нарешті чути голос, який повідомляє, що "HAIR SHOW" стартує. За доброю традицією для початку виступи молодих та красивих учасників "Х-фактор", а далі безперервне шоу - показ стильних  зачісок від Ігоря Вільного. На подіум вийшли моделі у чарівних чорних сукнях різного покрою, які водночас додавали свого неперевершеного стилю, але й не відволікали уваги від основного - зачісок. Показ поділили на три теми: «Червона доріжка», «Весільні та вечірні зачіски» та «Фешин креатив». Участь у шоу прийняли не лише дорослі дівчата-моделі, а ще й чотири маленькі дівчинки, які продемонстрували, що гарними та стильними хочуть бути всі.
 Винуватець свята дав кілька порад, як доглядати за волоссям. Розповів про модні тенденції, а найважливіше, як ставитися до вашого дорогоцінного майна, щоб згодом не купувати перуку.
 Дійство не обмежилось лише показом - організатори приготували не один сюрприз.Так на святі виступив травесті-актор Діта Капріз. Під кінець вручили подяки всім причетним до затіяної події. З найбільшою подякою та квітами, перукар-стиліст Вільний, звернувся до своєї мами, адже без її допомоги його б просто не було перед глядачами.
Уже восени Ігор має намір влаштували ще одне свято гарного та здорового волосся, і зробити його регулярним. Планується, що  наступного разу у шоу братимуть участь фахівці перукарського мистецтва з інших міст України. Гостям продемонструють не лише модні віяння, а й запросять на майстер-класи.
Тож з нетерпінням чекаємо осені! Можливо, нам порадять, що робити з тим "сіном" на голові, на яке перетвориться наше волосся, після спекотного літа...


                                           Фоторепортаж( всі фото мої FotoSophie)


 Продовження  (натисніть "Детальніше") 


Коментарі

Популярні публікації