Посиденька№29 Концерт гурту "К402" та презентація нового синглу"Ластівка"


31 травня  - останній день весни 2013-го, що став незабутнім. Відомий львівський та поза межами нашої області гурт "К402", потішив презентацією нової пісні - "Ластівка". 
 Концерт організували не будь-де, а у рок пабі  "THE GAS STATION".
Вони, немовби знали, що погода буде похмурою, і всім потрібна доза позитиву.
Очікування виходу на сцену улюбленців публіки було шаленим! З 18:30 до 21:00 всіх розважали та розігрівали запрошені гості:  "Шосте Чуття", "Freak Wave","Дикі Серцем". Вони не дали нікому  заснути, навіть в такий сонний дощовий день.
Близько дев'ятої години на невеликій, але запальній сцені пабу, з'явилися такі бажанні "К402". Все тільки почалося, адже багато людей, і навіть туристи за сусіднім столиком, прийшли послухати саме їх. Гурт виконав не лише нову "Ластівка", а й пісні, що не ввійшли до їхніх двох альбомів (  "Красива сумна"2008р.; "Люди блукають" 2009р.), звичайно, не забули про всіма улюблені та відомі хіти.  В текстах можна почути не тільки звичні усім слова про розділене чи не розділене кохання, а й гостро-суспільні теми. Так в синглі "Люди блукають" торкаються сучасної проблеми пошуку людьми щастя в грошах, а не в знанні...

Сюрпризи на шанувальників чекали майже на кожному кроці: то цукерки роздавали, то записки читали, акустично виконали кілька пісень... А який був приємний подарунок, коли на сцені, хоч на декілька хвилин, але все ж таки вийшов барабанщик Оратанії та балканського проекту Владіслава Левицького - Рома, що в львівському широкому колі відомий, як "Ромашка Sexyboy". Прихильниці, мабуть, зовсім розгубилися, побачивши таких двох мужчин перед собою( враховуючи фронтмена "К402").
Концерт завершився після кількох "на біс", і вже далеко за одинадцяту годину. Приємний дзвін у вухах переслідував ще довго...
Гурт, з п'ятирічним стажем, має гарні перспективи, і заслуговує бути відомим не лише "своїм" людям, хай навіть з всієї України, а слави не меншої, аніж у  "Океан Ельзи".

Фотозвіт 


Щоб передивитися інші фото натисніть "Детальніше"Коментарі

Популярні публікації