Посиденька№31 Знайомтеся: Віталій Андрушко


Віталій Андрушко

фото  Олександа Палехи

Віталій Андрушко – 21 річний хлопчина з маленького шахтарського містечка Червоноград, який бажанням та мрією підкорює Львів.


   Щоб здійснити свою мрію червоноградський хлопець долає труднощі, перепони, йде непростим шляхом. У Віталія багато роботи, адже кожній людині, а особливо артисту, потрібно працювати над собою та своїм талантом. Години проводить з викладачем вокалу, і не здається, а впевнено крокує вперед. Здається, хлопцю все по зубах, і навіть зайві кілограми не стали тягарем. Він взяв себе в руки і схуднув на 27кг. за три місяці. 
   Ще будучи у школі відвідував усі можливі заняття пов’язані з творчістю: театр, спів, танці...  Був  учасником різних виставах, конкурсах, шкільних та міських святах.
   Через стрімке бажання співати, ще на першому курсі  Львівського університету ім. Івана Франка, навчався вокалу у  музичній школі №1 нашого міста. Звідти й почав підкорювати вершини одну за одною. В цей час на Новому каналі стартувало шоу «Мрії здійснюються», де Віталій Андрушко заспівав дуетом з екс-фабриканткою, а зараз вже зіркою Ерікою. Так здійснив мрію виступити на сцені перед великою аудиторією. 

фото надане В.Андрушком

   Після виступу він покуштував смак популярності, відчув неймовірну енергетику залу, і зрозумів, що хоч це і важка праця, але вона йому до вподоби. Він почав ще активніше розвивати свою особистість, талант, голос. В 2011 році закінчив курс акторської майстерності у студії «Спірограф» під керівництвом Андрія Сендицького. Пізніше ознайомився з сценічною та вокальною майстерністю у львівської співачки Брави. Так почали співпрацю, яка триває й донині.
   У 2012 році отримав третє місце за вокальну майстерність на конкурсі «Танці з Карпатами» в якому брали участь 27 учасників з усієї України та країн СНГ.
   Після багатьох спроб підкорити сцену одержав запрошення навчатись у продюсерський центр StarSchool під керівництвом Володимира Місяйла.
  Пізніше на нього накинула оком модельна агенція Львова «OKSmodels», що під патронатом Тетяни Бобак.
На даний момент окрім своїх співочих досягнень, товаришує з заслуженою співачкою України Наталкою Карпою та танцює у її шоу балеті.

фото надане В.Андрушком
Попереду у хлопця грандіозні плани: підкорення Києва та всієї України. Тож ми можемо побажати успіхів, та багато сили, бо все ще тільки починається!

Коментарі

Дописати коментар

Популярні публікації