Посиденька№32 Перший гаражний розпродаж у Львові!

     

    Костюм від Джамали та капелюшок Руслана Багінського, що був на Каті Осадчій

Субота -  день, коли хочеться чогось активного, веселого, цікавого, і водночас корисного. Ось так  - всього й одночасно! 8 червня чекали не один тиждень, адже  цього дня у Львові вперше відбувся гаражний розпродаж, до слова, його планували ще на травень! Прибувши на місце події ( "Емаус оселя" вул. Угорську,2)  на пів години швидше, анітрохи не здивувалася, що людей було вже вдосталь. Всі щось роздивлялися, вертіли в руках, обдумували, що краще купити, переглядали журнали й платівки, приміряли одяг...Близько пів другої обіду розпочали урочисте відкриття. І як ви думаєте, хто ж був неперевершеним ведучим? Навіть в голову не приходять якісь думки? Так, Юрко Добрий(Володимир Бєглов), один з найулюбленіших радіоведучих Львова. Розважав відвідувачів театр "Кураж" кружляючи гостей у батярському танці. Охочі пригощалися чаєм чи кавою з печивом. Слухали гарну музику, яку забезпечували справжні живі музиканти, а не магнітола і колонки. 
       Коли всі зайшли в середину майстені добрих справ, де виставлена більша кількість речей та найцікавіші "зіркові товари", пройти було майже неможливо. Всі детально хотіли розглянути кожну пропоновану для купівлі річ. Покупці купували все, що було на полицях та вішачках, починаючи від вінтажних плать та гудзиків, і закінчуючи скляними підсвічниками, гаманцями, радянськими чайничками, і навіть печивом. За різну біжутерію просили від 3-х до 30-ти гривень. Гарна раритетна настільна лампа - 50грн. За стареньку швейну машинку "Zinger" вам б прийшлося викласти вже більшу суму -  500 гривень. На кожен товар був свій покупець.  Найбільше скупчення людей оцінювало, звичайно, костюм Джамали, в якому співачка знімалася в першому власному кліпі. Цікаво й до теперішнього моменту: скільки ж він коштував! Якщо подивитись на етикетку, то всього 250, правда чого саме "250"? На другому місці в рейтингу цікавості - капелюшок, що побував на голові самої Каті Осадчої. Ціна також приємно здивувала, що й сама задумалася: "А чи не придбати собі його?" Не встигла й додумати свою думку до кінця і оцінити її тверезість, як головний убір вже був у руках  іншої відомої Каті, дружини нашого мера - Катерини Садової. Ось так,  капелюшки Руслана Багінського самі тягнуться до зірок!  Бачили й сервіз і тацю від Юрія Іздрика. Вінілову пластинку Братів Гадюкіних та годинник від "Львівська хвиля". Сумку з зображенням гітари від Марічки Бурмаки.
     На розпродажі можна було побачити Остапа Дроздова, який з радістю фотографувався з усіма охочими. Галинку Лірник, яка дуже скромно ввійшла  і гарно усміхалася.
 Ніхто не покинув грандіозну подію з порожніми руками, а особливо відомі люди, на це неабияку увагу при виході звертав Володимир Бєглов: "Куди ви йдете? Ви вже щось придбали?"
І я також повернулася з милим квітчастим гаманцем та двома чайними сервізами. Чекаємо наступного разу!мій гаманець;)
(сумка від Марії Бурмаки; Вінілова платівка від "Львівська хвиля")


Юрко Добрий(Володимир Бєглов)

Юрко Добрий(Володимир Бєглов)


(Ваза з театру Л.Курбаса реквізит вистави "Хвала еросу")
Мої фото з цього матеріалу були розміщені і тут: 
ВЕСТИ http://vesti-ukr.com/lvov/5127-shljapku-osadchej-iz-perev-kupila-zhena-lvovskogo-mjera-za-500-grn
https://www.facebook.com/MajsternaDobrihSprav/posts/161900570655908Коментарі

Популярні публікації