Посиденька№36 "Південний fashion weekend" 30 червня

         
      Неділя - гарний день для модного показу, а особливо, якщо він у ТК "Південний". Сьогодні, як і в суботу, на гостей події чекали свіжі образи, що актуальні для липневої спеки.
Легкі об'ємні біло-рожеві з бантиками, салатово-білі з квітами, чорно-білі у вертикальну смужечку коротенькі плаття... Трендові маленькі сумочки-гаманці із зображенням Мерлін Монро, великі сумки кислотних кольорів. Напівпрозорі легкі шифонові довгі сукні та комбінзони різних відтінків. Плаття, які підійдуть хоч на червону доріжку. З таким вирізом, як у Анджеліни Джолі на "Оскар 2013". Одяг для дівчат та жінок з пишними формами. Білі сукні, які можна одягнути навіть до вівтаря. Строгі офісні фасони. Одним словом, кожен міг знайти варіант для себе.

 Було кілька промахів, як ось цей давно вже не модний та остогидлий леопардовий принт


               

               На показі була присутня Марта Щаслива, -  власниця  школи "Щасливі моделс", моделі якої брали участь у "Південний  fashion weekend". Вітаємо, на безіменному пальчику правої руки Марти був поміченим заручальний перстень. Чекати весілля вже цього року? Журналісти, блогери, поборемося за ексклюзивний репортаж?                                          Фоторепортаж з показу

                                             

                       Показ від салону жіночого одягу світових брендів "BRISTOL" та біжутерії ТМ " BROSHKA"


                  Показ стильного одягу великих розмірів від магазину "GEMELLI"                           Показ від магазину жіночого вечірнього одягу "АЛОНА"


                                   Показ жіночого одягу від магазину "CARNELLI"
                 Щоб переглянути інші фото натисніть "Детальніше"
Марта Щаслива з гостею показустиліст-перукар Ігор Вільний з гостею показу


візажист Вікторія Груца                               

Коментарі

Популярні публікації