Посиденька№50 Другий гаражний розпродаж! Фото

Осінь прийшла і, як обіцяли  "ІІ Гаражний розпродаж" не забарився! 8 вересня можна внести в календар, як ще один цікавий день у році. Другий гаражний став більш вузькоспеціалізованим, адже обрав  тематику  присвячену 20-му Форуму видавців у Львові. Головний товар розпродажу  -  книги.

Ціни на них  невеликі, кожен міг щось знайти для себе, і заплатити лише кілька гривень. Тут вам: про мистецтво, і словники, і журнали "Тиждень", а там в куточку "Віні-Пух. Все-все" заховався...  Звичайно, були присутні й інші товари, але їх не було так багато, як минулого разу. Вдвічі, а то й втричі менше. Поціновувачам ексклюзивних та оригінальних речей - розмальовані столи,крісла, скрині... Маленька валіза з кольоровими пташками  коштувала 500грн., а велика скриня - 2500грн. Погодьтесь, для любителів, меценатів, чи  з благодійною метою...
Відвідувачі купували активно одяг, сиділи пили чайок заїдали печивом, читали журнал "Просто неба"...
Як-не-як, але "ІІ Гаражний розпродаж" відбувася! Львів ще не встиг відійти від першого, в тумані ще від другого, але вже чекає на третій! Бажаємо, натхнення та свіжих ідей! 


Коментарі

Популярні публікації