Посиденька №61 MAXI MODELS AGENCY: "Інколи буває знаходимо дівчат просто на вулиці..."

  Час біжить, а топові професії змінюються! У 2013 році найпотрібнішими вважають: індженерів, програмістів та інших працівників ІТ, менеджерів, перекладачів, юристів... Стрімко розвиваються нанотехнології, але подивіться скільки навколо нас реклами! Вона всюди: в  журналі, в під'їзді, на автобусах і машинах, на зупинках,на сітілайтах, білбордах, щитах, в інтернеті, телебаченні.   Кількість фірм, "контор", корпорацій, фабрик,брендів тільки збільшується, і навіть у зовсім маленьких містах щороку бувають покази моди. Ну, ви зрозуміли до чого я все веду? Так-так, що світу потрібні  - моделі! Якщо колись ця професія була розкішшю, то зараз, - необхіднісю! Всі ж хочуть,щоб навіть з пакету соку на них дивилася красуня. Хлепчеш собі смачний напій на роботі і мрієш, а день проходить веселіше і приємніше. Навіть маленькі магазинчики зараз для себе замовляють рекламні листівки, плакати, з яких усміхаються місцеві дівчата модельної зовнішності. 

   Сьогодні про перспективи для дівчат у модельній сфері "Зіркові посиденьки з SofiaSophie" говорили з засновниками модельного агенства "MAXI MODELS AGENCY ",  - Танею та Сергієм Сидорами...

SofiaSophie: - Привіт! Вітаю Вас!                      

Таня та Сергій: - Привіт, дякуємо!
SofiaSophie:
- Львів "маленький",але  і до мене вже дійшла така новина, що ви  відкрили модельну школу. Що підштовхнуло вас на такий крок?

Таня: - І не модельну школу, а модельне агенство - це трішки різні речі. Що підштовхнуло? - життя, адже так приємно коли є щось чим можеш поділитися з молодшим поколінням. Дати йому розуміння справи, роботу, можливість рости та розвиватися. В першу чергу змінюватися! Таким чином забираємо молодь з вулиць і показуємо їм, що варто лише захотіти та повірити в те, що в тебе все вийде - лише тоді ти досягнеш успіху в будь-якій справі, зокрема з нашим агенством "Maxi-models".( Автор: Таня Сидор ( Петруша) - львівська модель, котра зуміла показати себе на закордонних теренах.  Опановувала професію дизайнера одягу, але зовнішність привела її на подіум.  Китай, Тайланд, Японія - східні гуру моди в яких подіумне і рекламне життя навіть куди активніше, аніж у Европі!  Модні покази "Versace", зйомки для каталогів, рекламного відео...)  

SofiaSophie: - А як дівчатка котрі мріють про кар'єру моделі можуть до вас потрапити?

Сергій: - Приходьте до нас на кастинг і можливо саме вам пощастить! Адже всі знають, що модель повинна мати відповідну характеристику  зовнішності, яку побачити можуть лише справжні професіонали. Інколи трапляється знаходимо дівчат просто на вулицях нашого міста, коли самі того не очікуємо, і запрошуємо стати зіркою з нашою допомогою.

SofiaSophie: - А які можливості в модельному бізнесі чекають юних моделей у нас в Україні? Чого можна досягнути на теренах рідної держави?Таня: - В нас в Україні? Можливості не великі. В  нас тільки модельний бізнес розвивається і ще дуже багато зусиль потрібно для цього докласти щоб перевести цю всю ланку на докорінно інший рівень, тому розраховувати на те, що заробітки в молодих моделей досягатимуть великих гонорарів не приходиться, але як розвиток та пізнання себе - суттєво хороший варіант для молоді. Працюючи в нас молода модель має змогу реалізувати себе не тільки як манекенниця,  або фотомодель, а й потрапити у сфери шоу-бізнесу та затриматися там на стійких високих посадах, таких як: телеведуча, шоу-артист, балетмейстер, хореограф - постановнник, візажист, стиліст і т.д. Модель кожного дня відвідує різноманітні модні заходи та товаришує з певним колом осіб в цій сфері. З однієї сторони заробітки в Україні невеликі, але перспективи - вражаючі.

Сергій: - Так як модельне наше агенство "Maxi-models" для моделей постійно надає кастинги,  не тільки на фото та відео роботи, шоу та конкурси краси з високооплачуваними призовими місцями, а й співрацює з багатьма закордоними агенствами в котрі можуть потрапити наші дівчатка та хлопчики.
А ось там вже починається зовсім інший спектр реалізації моделі у цій сфері... 


фотосесія для рекламної компанії "ШИПШИНА"


                                         процес роботи в студії агенства "МАXI-models"бекстейдж фотозйомки моделі агенства "MAXI-models"


 Всі фото надані модельним агенством "MAXI-models"
http://maxi-models.com.ua/

Lviv,Ukraine, Lasarenka 2 /OFICE
tel. +38(032)22954060
w. +380931176442
cell +380678613080
skype: tetiana120
e-mail1: http://maxi-models@ukr.net

e-mail2: MAXIMODELSAGENCY@GMAIL.COMКоментарі

Популярні публікації