Посиденька№63 А ви вже готові до НР-2014?

До року, що прийде на зміну 2013 всього нічого - 1 день! Хтось вже готує святкові страви, а дехто тільки замислився, а де ж має зустрічати "синього коня"... Але і одні й другі,мабуть, думають, що одягнуть в першу ніч нового року, а  хтось, можливо, зовсім байдужий до цього питання. Тапки з песиками і футболка-алкоголічка непоганий варіант, як гадаєте? Ааа, забула! Легінси  в яких ходиш в зал, який хороший ансабль!  Якщо серйозно, то дизайнери радять, звичайно, додати в свій новорічний образ сині кольори різних відтінків, також актуальні червоний,зелений, золотисто-жовтий. 

                           

 Аксесуари цього року тішать небуденністю, дизайнери наголошують на дерев'яних браслетах та намисті, і навіть - сережках!


Зікові посиденьки з SofiaSophie з'ясовували у стильних людей:
1. Що одягнути в новорічну ніч,щоб виглядати стильно, смачно та модно...
2. Які аксесуари допоможуть доповнити образ в першу ніч року...
3. Від чого варто відмовитися, і залишити в 2013 році?
4. Що одягнеш в новорічну ніч?

Руслан Багінський ( стиліст, дизайнер головних уборів) 

1. Дівчатам рекомендую зустріти Новий Рік у довгому темному (відтінки чорне, коричне, сіре, синє або зеленого) плаття в підлогу, фактура якого нагадує луску змії або із вставками зі зміїної шкіри (звичайно ж не натуральної).Ну а якщо такі плаття не дуже добре виглядають на дівчині, у силу особливостей її фігури, або вона просто віддає перевагу іншому фасону, то нічого страшного в цьому немає. Тільки не слід одягати занадто короткі або відкритті вбрання.У такому випадку найкраще підійде плаття середньої довжини, при цьому не занадто пишне, а по фігурі.

2. Що стосується аксесуарів, то варто звернути увагу на натуральні вироби з дорогоцінних металів і каменів. По можливості рекомендую одягнути перли, та звісно головним аксесуаром в цьому новому році є капелюшки та обручі RuslanBaginskiy, ніжні та стримані, провокативні та авангардні, підійдуть кожному.
(с)


                                                 Галина Чень ( молода співачка) 

1. У новорічну ніч треба одягати те, у чому почуваєш себе на всі 100. Це може бути, як шикарне платтячко, так і гарний брючний костюм))
2. З аксесуарів, якщо просте платтячко, можна надіти масивний браслет та гарні сережки. Для брючного на шию  ланцюжок, а  на руку  - годинник. Але це залежить хто що любить))
3. Відмовитись варто лиш від сумнівів,  хвилювань,  та поганого настрою!))
4. Сама ще не знаю, вирішу точно завтра))
(с) 


                                                              Співачка Zоряна 

1. Одягніть: посмішку, класний настрій, не забудьте додати декілька іскринок в очах , -  ви будете точно неповторними,харизматичними, і до вас буде тягнути людей, як магнітом. Одяг - це лише миле доповнення. Головне,що йде в людини від серця !
2. Мені особисто подобаються масивні аксесуари. Можна,наприклад, одягнути абсолютне просто пляття по фігурці, але доповнити масивним аксесуаром на шиї, або зміксувати декілька.  Так, як зробила це я ) (фото).
3. Тут, думаю , люди будуть зі мною солідарними, і ми точно залишимо в минулому році негативні емоції. Кому вони потрібні? Краще згадувати яскраві, щасливі моменти і в новому році лише збільшувати їх кількість. Бо все насправді залежить від нас і наших думок. Як себе налаштуємо, так все і піде )
4. В мене на Новий рік планується чотири концерти, одяг буду змінювати. Так як це буде і на вулиці , і в приміщеннях. От як раз завтра їду до модельєра,щоб він допоміг мені втілити всі мої фантазії стосовно одягу ))) Всім бажаю щасливого Нового року!!! ;)

(с)

                                           
                                               Роксолана Юсипчук ( журналіст, стильна дівчина) 
        
1. Будь-що у 4ому по4уватимеш себе комфортно у місці святкування: 4и то вишукате плаття для ресторанного святкування, 4и зви4айнісінькі джинси+футболка для домашнього, 4и найтепліший в*язаний светр для засніжених гірських вершин. Головне ж не одяг, а настрій і компанія =)
2. Все звісно ж залежатиме від загального образу, але традиціні новорі4ні аксесуари завжди будуть доре4ні - 4ервоні шапки з бомбонами, яскраві намиста і бенгальські вогники (не зовсім як аксесуар одягу, але загальноноворі4ний то4но)
3. Від того до 4ого звик, що носив цілий рік і що вже стало буденним. Новий рік - нові зміни. Не бійтеся експериментувати!
4. Готового образу ще немає, але так як НР за планом святкуватиму у Франції, а якщо пощастить, то взагалі у Парижі, то і одяг буде відповідний - щось романти4не і жіно4не.

(с)
                     
                   KRISTALL ( юна голосиста співачка, учасниця "Голос.Діти" та "Дитяче Евробачення-2011") 
1. На мою думку, кожна леді має виглядати блискуче, щоб бути усю ніч у центрі уваги абсолютно усіх. Тому, одягайте блискучу і  не темну сукню, бо усі кажуть: "Якщо хочеш, щоб тебе помітили одягни яскраве!"
2. Червоні капелюшки "Діда Мороза" обов'язково зроблять новорічний настрій
3. Якщо чесно, то я ще в роздумах, але хочу одягнути щось особливе.


 

P.S Всі фото надані респондентами. 
Матеріал для вас.як завжди, підготувала ваша SofiaSophieКоментарі

Популярні публікації