Посиденька№73 Вечірка DRESS-CROSSING від ТЦ "Магнус"

Одяг у шафі проситься на волю? Багато речей, що ой як вже набридли, а викинути шкода? Оновити гардероб дуже легко навіть без грошей! У цьому переконалися учасниці dress-crossing вечірки від ТЦ "Магнус".  В їхньому чисельному ряді і я! 

Основне гасло dress-crossing вечірки: "Хочеш чужу річ- принеси свою!". Протягом кількох тижнів кожного дня всі охочі притягували гори речей і обмінювали на кросінг-купони, що символізували таку собі "а-ля" валюту. На вечірці ці купончики обмінювалися на інші речі за 3-ма видами: жовті-аксесуари, сині- люкс, зелені - мас-маркет. Якось символічно так, що такий вид "покупок" виник після чи під час Другої світової війни, а ми ось теж в нелегкий для України час обмінювалися своїм гардеробним надбанням. Фішкою вечірок є те, що часто можна відхватити дизайнерські речі. Мені це вдалося! Чудове бірюзове шовкове плаття від "BGN" знайшло свою 2-гу домівку - мою шафу. Знаєте, йому там здається сподобалося! 

На модній вечірці не лише розлітався за лічені секунди одяг, взуття, аксесуари, і навіть білизна, а також можна було створити неповторний мейк-ап і випити шампанське. Дівчата, що невпевнено підбирали собі одяг, або просто хотіли кваліфікованих порад консультувалися з іміджмейкером Олесею Беньо. Вона -  професіонал своєї справи. Саме завдяки консультації стиліста  деякі учасниці все таки прийшли додому не з пустими руками. 
Так, захід був схожий на зустріч анонімних шопоголіків, але ми не нашкодили своєму здоров'ю!
Навіть, навпаки - безкоштовно оновили гардероб, гарно провели час,  зустріли старих і нових знайомих, посмакували напоями та фруктами... 
Одним словом, час пройшов не даремно! 
Коментарі

Популярні публікації