Посиденька№78 Шопінг у ночі: « А з самісінького початку хотіли купити тільки джинси!»

Шопінг у ночі: « А з самісінького початку хотіли купити тільки джинси!»

 

 «Одного липневого вечора…», - так я б починала розповідь про цю подію, адже вона відбувалась з вечора 12 липня на ніч 13 числа. У рамках фестивалю «Ніч у Львові» двері ТЦ «Магнус» були відкриті для покупців з 10:00 до 24:00 години. На пізніх гостей чекали не лише щедрі знижки до 70%, а й виступ струнного квартету та поради професіоналів індустрії краси та моди. 
Саме так  зрозуміла завдяки ТЦ «Магнус», що жінки можуть купувати речі не лише цілісінький день, а
й вночі! Здається у темний час доби потреба в покупках навіть загострюється!
Ви знаєте, на цю подію прийшли безліч осіб чоловічої статі, і навіть без жіночого супроводу. Про що це нам говорить? Нас просто дурять! Так-так, адже ці «нелюбителішопінгу» тащили коробки та клунки розміром більші за мене! А це й не дивно, адже такі знижки ніхто пропустити невсилі. 
Найприємнішою нотою дійства, не враховуючи
вищезгаданий цінопад, був струнний квартер «Arcosmaestro»: три скрипки та одна віолончель. На ці звуки всі йшли наче за чарівною флейтою, як у казці про флейтиста з Гаммельна. Відвідувачі сходилися на перший поверх  до холу «Магнус» з усіх сторін: вечірніх вуличок міста, затишних ресторанів та кафе, сходів вищих поверхів, навколишніх магазинчиків. Вони «застигали» півколом навпроти дівчат, що виконували відомі знайомі усім мелодії, але так проникливо, аж перехоплювало дух!
Я застрягла із роззявленим ротом там надовго! Ні, ну як так, просто піти в магазин, коли тут тобі і Adele, і Океан Ельзи, і Lana Del Rey, і світова класика у такому виконанні, що мурахи по шкірі… Вдосталь підживившись музичним мистецтвом всі охочі піднімалися на 4-й поверх торгового центру де поринали вже у світ художній. Там у невеликій залі відкрилася виставка картин різноманітної тематики та у різній техніці виконання. Картини з тваринами привабили мене найбільше, наче в зоопарку побувала. А ще є соняшники, майже такі, як у Ван Гога. Всі виставленні картини та інші твори ручної роботи (ляльки, вітражі, батік) можна було не лише подивитися, а придбати собі в колекцію чи комусь у подаруночок.
Як добре, що торговий центр не лише про матеріальне забезпечення своїх прихильників, а і про духовне. Особисто мені стало надзвичайно тепло від такої духовної їжі. Я так захопилася, що я не встигла нічого придбати!
А ось одна пані, гостя ночі шопінгу у ТЦ «Магнус», встигла придбати своїй внучці цілий гардероб!
«А ж самісінького початку хотіли купити тільки джинси!», - призналася бабуся. 
У підборі цілих образів  їм допомогла стиліст-шоппер Олеся Бельо.
І знову таки коли годинник пробив дванадцять раз, як хтось там написав, казочка «Про вдалий нічний шопінг» завершилася. Все має свій початок, і свій кінець. Нам залишається чекати наступних цікавих подій ТЦ «Магнус».


Коментарі

Популярні публікації