Посиденька№81 «Історії Дракончика ОППІ» - найновіша розумна книга для дітей.

Сьогодні поділюся з вами чудовою новиною! Вже з 1 серпня ви можете завантажувати розумну книгу-гру для для дітей! І от що я довідалася...


Творці журналів «Ангелятко» та «Ангеляткова наука» презентують  дитячу інтерактивну книгу-гру «Історії Дракончика ОППі».  Перша історія -  «Зовсім нестрашний дракон» призначена для дітей 3-7 років. Додаток доступний шістьма мовами: українською, англійською, російською, іспанською, німецькою, французькою, польською.
З такою розумною книгою діти навчатимуться читати і уважно слухати казку про пригоди нового друга Дракончика ОППІ. Із особливим захопленням діти знайомляться з українською версією, адже над її озвученням працювала Марта Більська - програмний директор «Радіо Люкс» (Львів). .  Її неповторний голос та манера озвучування саме казочок зачаровує малечу.
Інтерактивну книгу можна назвати  «живою», адже багато елементів на кожній сторінці вміють рухатися та розмовляти.
Разом із ОППІ діти дізнаються які є ягоди та фрукти. Розмальовуючи нового друга вивчатимуть кольори. Розвиватимуть логіку та мислення у лабіринтах. Розвитку моторики сприятимуть ігри, що вимагають швидкої дії : ловити фрукти, пекти та роздавати пиріжки.
  Шість ігор супроводжують сторіноки історії:
·         Пройдіть лабіринт до хатинки Оппі
·         Допоможіть дракончику назбирати грушок
·         Напечіть смачних пиріжків із різними начинками
·         Роздайте пиріжки мешканцям міста
·         Розфарбуйте нового друга
·         Складіть пазл з дракончиком

Особливий підхід до створення якісного контенту для малюків. Над історією працюють педагоги та дитячі психологи, талановиті художники і автори. Важлива безпека, тому в аплікації відсутня реклама третіх сторін чи вбудовані покупки.

«Ми будемо випускати нові історії про Дракончика Оппі раз на кілька місяців. Кожен випуск заохочуватиме Вашу дитину пізнавати навколишній світ», - розповіла керівник проекту Людмила Пшеницька.


Також хочу презентувати вам відеоролик про додаток, який знімала я (режесура та сценарій), а відео та монтаж мій оператор Володя. 

Відеоролик: https://www.youtube.com/watch?v=FJv8h7qU23I (укр..)
Ви можете завантажити наше творіння за ось цим посиланням: Історії Дракончика 

Було весело знімати такий ролик, але я ще зробила декілька фото
Всі фото автора блогу Sofia Kostyk(SofiaSophie) 


Коментарі

Популярні публікації