Посиденька№ 82 Детективна історія, або перед відкриттям ексклюзив-кафе «Фотель»

 
Люблю свою професію! Інколи відчуваю себе детективом, а інколи Бондом. Ні, я не хвалюся! Просто так цікаво, коли дізнаєшся і бачиш речі які ще не всім відомі, або на них очікують, але зможуть побачити тільки пізніше. Саме так я відчувала себе сьогодні, адже заглянула за матові двері із візерунком по боках нового ексклюзив-кафе «Фотель», що тільки незабаром відкриється для відвідувачів на 5-му поверсі ТЦ «Магнус».
Цього моменту думаю чекали якщо не всі, то багато людей. Серце Львова, а який вид з вікна! Хочеться зручно вмоститися на мякому  дивані, пити запашну каву і милуватися краєвидом. І ось нарешті – здійснилося! Тепер ми можемо зробити вище вимріяне!
Інтер’єр закладу свіжий, але доволі простий: білі стіни, фактурна стеля із візерунками  з яких світиться світло, м’якенькі фіолетового та м’ятного кольору диванчики та стільці, світла підлога. Гама кольорів не налаштовує на сонний лад, а навпаки підбадьорює і дає відчуття якогось свята. Хтось скаже, що то занадто просто, але чесно, інколи хочеться  посмакувати борщ не дивлячись на роги оленів, статуї  левів, чи золоті унітази. Така кавоманка  як я,  з радістю питиме рано вранці капучино чи латте і зустрічатиме новий день у «Фотель».

«Наш заклад доступний усім! Ми проводимо таку цінову політику яка дозволить середньостатистичним львівянам не боятися кафе та ресторанів, що знаходять у таких ексклюзивних місцях», - запевнила нас Ірина Степанівна, менеджер ексклюзив-кафе «Фотель».

Завжди оцінюю наскільки дорого у кафе чи ресторані за цінником на каву. У «Фотель» за експрессо ви викладете 12гривень, що я вважаю приємною ціною.
У новому закладі нас чекатиме європейська та українська кухня. Однією з коронних страв на столі буде "Отаманка" – велика тарілка із нарізкою 3-х видів мяса, яка постійно підігріватиметься. Страва для великих компаній, що зможуть у «Фотель» дивитися футбольні баталії та інші спортивні пристрасті. Передбачили і затишну кімнату для дітей. Малечі буде де розгулятися, бо тут вони дивитимуться мультики, бавитимуться іграшками, і навіть розмальовуватимуть стіни! На частину стін дитячої кімнати нанесено спеціальну фарбу, яка дає ефект дошки для писання маркерами.
Шеф-кухар закладу розробив дитяче меню, тому батьки будуть спокійні, що їхні дітки не залишаться голодними та не проситимуть смачненького з маминого столу.
У «Фотель» можна влаштовувати банкети, вечірки, посиденьки. Для цього вам не знадобиться резервувати цілий заклад, аби відчувати себе на власному святі. Управителі передбачають  закривати частини ексклюзив-кафе спеціальними гардинами,  таким чином  створювати окремі кімнатки для святкування різномасштабних свят.

Все нове! Нові люди, новий інтерєр, новий заклад, а це означає, що саме там можна відчути себе по-новому! Можливо, відвідавши у всьому нове місце вам захочеться  перевернути і своє життя…
У вас подія, концерт, відкриття, виставка, свято? Репортаж чи огляд +фото від « Зіркові посиденьки з SofiaSophie» 0934312238

Фотографії :Когут Юрій тел : 067-100-777-3 www.kyurii.com.ua

Коментарі

Популярні публікації