Посиденька№92 "ЦУКРОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ" - прем'єра танцювально-інтерактивної вистава

Прем'єра документальної інтерактивної танцювальної вистави «ЦУКРОВА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ»


У четвер, 6 листопада, у львівському театрі ім. Марії Заньковецької о 19:30 відбудеться документальна інтерактивна танцювальна вистава «Цукрова Незалежність» присвячена памяті Небесної Сотні. 
Відвідати виставу насамперед цікаво згадуючи попередні напрацювання балету MADRIN. У 2010 році балет прогремів у Львові із мюзиклом "Жертва контакту". Пам'ятаю, що в той час, лише геть далекий хоч краєм вуха не чув про її фурор. 
Також MADRIN славиться своїми постановками для конкурсу "Міс Львова", "Міні принц та принцеса Львова", "Міні топ-модель Львова" та ін. Кращий балет Західної України театр танцю MADRIN до 10- тої річниці своєї діяльності створив п'яту ювілейну сольну виставу, яку присвятив пам’яті Небесної Сотні. На сцену вийдуть танцюристи MADRIN (серед яких учасники ТП «Танцюють Всі», «МАЙДАНС», «Х-Фактор», «Хочу у Віа Гру», «ШАНС»), а також танцюристи інших колективів, студенти профільних ВУЗ-ів, зокрема акробатична група театру спорту А.І. Синиці. Режисери-постановники вистави - Маріна Кендзьор/Васильєва та Людмила Савіна.

У виставі глядач побачить хореографію європейського рівня, покладену на пісні улюблених та талановитих українських виконавців. Театр танцю MADRIN занурить глядачів в події минулої осені-зими, тож півторагодинне шоу буде сповнене емоцій. «Вистава тяжка, але Ви вийдете із залу натхненні, гарантуємо! Не бійтеся брати із собою дітей, сюжет вистави їх не зачіпить, але краса хореографії пробудить любов до мистецтва. Постановка сповнена цікавих малюнків, складних акробатичних трюків та несподіваних танцювальних рішень», - кажуть постановники.


На «Цукровій Незалежності» глядач не побачить дорогих сучасних екранів, 3D декорацій і костюмів у стразах: «Сьогодні ми танцюємо не про це. Сьогодні ми танцюємо про долю українського народу, який вийшов з дому в чому був за право свого вибору. Згадаймо початок нової історії нашої нації і вшануємо пам'ять Героїв Майдану!».

Отож, зустрінемось 6 листопада о 19:30 в театрі ім Марії Заньковецької. 

Коментарі

Популярні публікації