Посиденька№94 Святкування 7-го дня народження гурту К402. Презентація синглу "Де та любов?"

21 листопада 2007 року, а це рівно 7 років тому, відомий львівський бенд К402 вперше вийшов на сцену. Саме цей день музиканти вважають своїм днем народження. У цей осінній вечір п'ятниці вже за традицією учасники К402 зустрічали своїх друзів та слухачів у пабі The Gas Station(м.Львів вул.Джерельна,20)Можна не святкувати власне день народження, але К402 - це святе діло! Кожного року чекаєш кінця осені, як особистого свята. 
Зарезервувати столик, навіть за кілька днів до концерту було не реально. На зустріч із улюбленцями прийшли віддані прихильники та поціновувачі їхньої творчості, знайомі, давні друзі.  
Збирались всі довго, так що концерт розпочався із запізненням в годину. Зате, коли нарешті на сцені почався якийсь рух, клавішниця Юля з'явилась на своєму місці, а позаду метушився гітарист,  - зал привітав їх вигуками та оплесками. 
Гурт зіграв трохи більше 2-х годин і потішив всіх своїми хітами: "Футбол", "Ластівка", "Вихід є"... Однією із найвідоміших пісень гурту є "Хтось в небесах", під час виконання якої співав та стрибав увесь зал. Старі пісні з кожним роком звучать у свіжій інтерпретації, і немовби стають знову новими. Їх ще приємніше слухати та порівнювати із попередніми варіантами.
Були і сюрпризи. Колишніх гітаристів гурту, а за сумісництвом один із його "батьків" Петрусь разом із донькою підготував для іменинників подарунок - відео привітання. 
Сергій Случас(вокал/гітара) згадав про те, що у цей день відзначають рік Революції Гідності. Він запросив на сцену саксофоніста з Майдану, який виконав разом із К402 одну композицію. 
Серед усіх величезних плюсів є й такі собі "мінуски", які стосуються суто організаційних моментів. З того що можна згадати - це звук, що бажав кращого. 

За сім років гурт змінювався, особливі перетрубації відбувались із складом учасників К402. Найстійкішими виявись фронтмен гурту Сергій Случак(один із засновників гурту, автор пісень) та Юля Скобель(клавіші, бек-вокал). Інші учасники то йшли, то приходили із різних причин. Але можна підкреслити те, що від цього гурт кардинально не змінювався в хорошому сенсі цього слова. Нові музиканти гармонійно вписуються у композицію гурту К402. За весь час існування К402 створили два повноцінних альбоми та кілька синглів. 

Феноменом гурту можна назвати його безпосередність. К402 не побачиш в дивакуватих чи однакових костюмах, у них немає  жодних обов'язкових ритуалів на сцені, якихось закручених та завчених промов. Вони говорять те, що їм прийшло в голову саме тут зараз і з вами. Вони витворяють на сцені те, що захотілось щойно. Сергій може випити склянку пива чи чашку кави на сцені, відповідати на запитання, тиснути руку усім хто неочікувано із залу вистрибне і стане біля нього. Вони співають про те, що їм хочеться, які слова до них приходять, а не про те. що зараз в моді. Вони без пафосу можуть сказати, що сьогодні не дуже готові до виступу, а ще завжди дякують усім присутнім за те, що виявили таку честь прийти і послухати їхні творіння. Саме за це їх люблять, вважають не просто музикантами улюбленого гурту К402, а своїми друзями. 

Сім років - це тільки початок. Сім років - це тільки старт. Ще стільки можливостей для розширення кола прихильників, стільки часу для написання нових і хітових пісень, безліч  концертів попереду... 
І що сказати, надіюсь, що зустрінемось на концерті з нагоди 8-ї річниці гурту К402

 (кадр із відео привітання із днем народження К402 від колишнього гітариста та одного із "батьків" гурту )

Коментарі

Популярні публікації