Посиденька№95 Українські речі: створено з любов’ю

Ви ще досі вважаєте, що вітчизняні торгові марки нічим не кращі за китайські? Переконати у протилежному, 29 листопада, вирішив ТЦ «Магнус», влаштувавши у своїх стінах «День українського виробника».
Впізнати «наших» було не важко, адже на кожному товарі вітчизняного виробника «світився» український прапорець. Магазини, що реалізовують виключно український продукт гордо розмістив національний прапор на вітрині.
 У торговому центрі «Магнус» знають та шанують українських виробників. На 5-тьох поверхах торгового центру розмістили 4-ри магазини, які реалізовують продукцію тільки нашого рідного походження.
Вишуканій білизні від «Anabel Arto» позаздрить навіть всім відома «Milavitsa». І це не жарт, і зовсім не рекламні вибрики. Особисто у моєму «гардеробі» є не один комплект білизни від цієї вітчизняної марки. Натуральні тканини, зручні моделі, що ніде не «кусаються» чи «гризуться», витончений вигляд. Для пошиття українського одягу для жінок від фірм «Весна» та «Крокус»(які теж знаходяться у ТЦ «Магнус»), використовують якісні та натуральні матеріали. Варто лише піти і «пощупати».
У ТЦ «Магнус» знайшла свій прихисток крамниця, де продають товари львівських дизайнерів. Там і одяг, взуття, аксесуари, прикраси. У цьому затишному куточку ви знайдете ексклюзивні речі та гарний настрій, що неодмінно додасть вам натхнення. Так, у таких місцях відчуваєш людську душу, коли кожна річ створена з любовю. А ви ж знаєте, як вміють любити українці: щиро, вірно, віддано, всім серцем.
А ви коли-небудь чули про українських Парфумерів? Ні, я зовсім не натякаю на щось незаконне. Навіть для мене є відкриттям, що в Україні існують наші справжні парфумери, які створюють такі аромати, що годі описати всю бурю відчуттів. У день українського виробника на 5-му поверсі ТЦ «Магнус» всі охочі та справжні парфюмани особисто знайомились із українським гуру парфумерії – Євгеном Лазарчуком.
Дівчата, які там «D&G L`Imperatrice 3»(мої улюблені), якщо під нашим носом творять такі шлейфи ароматів! І маленьке уточнення, звичайно,  парфуми можна знайти у ТЦ «Магнус».


Окрім окремих магазинів, «наші» товари лежать на полицях чи не у кожній крамниці торгового центру. Так у дитячому магазині «Пінокіо» без проблем можна знайти український одяг для малечі.
Якісні та достойні речі від українських виробників не дефіцит…
Міф – розвінчано! Бажаєте переконатися особисто? Завітайте у торговий центр «Магнус» і пересвідчіться самі!Як завжди, у розвідку ходила ваша SofiaSophie


Коментарі

Популярні публікації