Посиденька №96 Журнал «Ангеляткова наука» визнали кращим дитячим виданням в Україні

Кожного року усі дитячі періодичні видання з нетерпінням чекають «вироку», хто стане найкращим виданням, яке дарує радість діткам. 15-го грудня у стінах відомства Держкомтелерадіо відбулося засідання журі всеукраїнського конкурсу на найкраще періодичне видання для дітей та юнацтва. За результатами засідання журі під керівництвом Олега Наливайка обрало дитячий журнал «Ангеляткова наука», який видає ТзОВ «Країна ангелят»(м.Львів), найкращим періодичним виданням для діток.
Журнал «Ангеляткова наука» виходить один раз на місяць з 2006 року. Щомісяця тисячі дітей в Україні та закордоном навчаються та грають із дитячим журналом «Ангеляткова наука». Передовсім журнали допомагають батькам підготувати дітей до школи, адже написані за програмою дошкільної підготовки Міністерства освіти та науки України. На сторінках дітей чекають особливі та повчальні казки та оповідання із завданнями на запам’ятовування, розвиток уваги та мислення. Окремі сторінки, які допоможуть діткам пізнавати навколишній світ, кольори, букви, цифри, але водночас яскраво та весело. У журналі доступно для діток пояснюються складні речі: космос, побутові прилади, телеграми та інше. У 2014 році з номеру у номер діти збиратимуть власну абетку із правописами, кольоровими малюнками, завданнями. Особливу увагу редакція приділяє ілюстраціям. Добрі та яскраві «ангелятівські» малюнки старанно готуються художниками окремо під кожен матеріал. Над текстами працюють психологи, методисти, літератори, і просто люди, що вміють гарно з любов’ю писати для дітей.
Нагадуємо, що ТзОВ «Країна ангелят» не вперше стає володарем всеукраїнського конкурсу на краще періодичне видання України. Цю нагороду двічі у 2008 та 2010 роках отримав дитячий журнал «Ангелятко».

«Для редакції журналів «Ангеляткрва наука» - це новина, яка дає наснагу працювати для діток і далі. Ми стараємось не просто видавати журнали, а створювати цілий «ангелятівський» осередок. Наші читачі знають нас в обличчя і не лише читають підготовлений нами матеріал, а й зустрічаються з нами, знайомляться з редакцією і стають нашими маленькими хорошими друзями. У цьому році ми відвідували бібліотеки Львова і разом з дітками робили ангеликів, аплікації, малювали, бавились. У травні ми шукали маленьких художників, які малювали свою маму. А у вересні провели наймасштабніше щорічне міське свято Читання в Країні Ангелят. Саме таким чином ми черпаємо натхнення для роботи і створення нових номерів», - розповіла керівник відділу зв’язків з громадськістю Софія Костик (Хто не знає, то це я, автор блогу "Зіркові посиденьки з SofiaSophie"). 

У 2014 році редакція журналів «Ангелятко», «Ангеляткова наука», «Розмальовки Ангелятка» презентувала першу розумну та живу дитячу книгу – додаток для Ipad «Історії Дракончика ОППІ».
Придбати дитячі журнали від ТзОВ «Країна ангелят» можна у кіосках періодичної преси, крамничках при церквах, на пошті. Якщо ви хочете отримувати номери щомісяця до свого дому, то журнали можна передплатити на Укрпошті чи онлайн на сайті www.angelyatko.com.ua

Коментарі

Популярні публікації