Посиденька№97 "Різдво для двох". Концерт Павла Табакова у Львові

У найказковіший вечір католицького Різдва на сцені театру ім.М.Заньковецької зимову казку львів'янам подарував співак Павло Табаков. 

Незважаючи на те, що концерт отримав назву "Різдво для двох", але в залі театру зібралось пів Львова. Описувати всю красу можна довго і цікаво, але в мене стільки фото, що ви й так все зрозумієте. Найважливіще, що цей вечір пройшов незабутньо із гарними українськими колядками та піснями Табакова. Хочеться підкреслити антураж. Завдяки не надто пишним декораціям, але все таки присутнім і в різдвяній тематиці - гарно підійняли настрій. Одразу захотілось куті, пампушків, грибної юшки...Ой, щось мене понесло. Живий звук та декілька пісень у акустичному звучанні від команди додало чогось дійсно душевного і домашнього. Начебто ми всі були на кухні і співали різні різдвяні пісні. Дехто співав так гучно(тітонька з права від мене), що аж закладало вуха. Кілька пісень із танцювальними номерами та дитячими колективами, що додало чогось яскравого, навіть надзвичайно яскравого. 
Подія відзначилась не лише хорошою організацією, а й меседжем. На концерті відбувся аукціон на якому лотом виступила картина вихованців реабілітаційного центру "Джерело". "Весела новина"(Назва картини, що говорить про Різдво, про народження спасителя) стартова ціна якої була 450грн., а  з молотка пішла за 3 тис. Все таки ще не перевелись на світі добрі люди, адже вилучині кошти з продажу цієї картини та інших, які можна було розглянути та придбати в холі театру, підуть на діяльність арт-терапії в навчально-реабілітаційному центрі "Джерело". 
Окрім картин були ще різдвяні листівки по 10грн.та добра справа варта й більшого, тому кожен давав за листівку скільки вважав за потрібне. 
Загалом півторагодинний концерт пролетів як кілька хвилин у приємному тумані із хорошою теплою музикою. 

Веселих свят вам! Смачної куті, пампушків, доброї коляди і миру на Землі! 
Коментарі

Популярні публікації