Посиденька№99 ТЦ "Магнус":штаб-квартира юних винахідників

А ким ви мріяли стати коли виростите? Можливо, космонавтом, або лікарем, чи каскадером… Стрибати із шафи з каструлею на голові щоб зрозуміти силу тяжіння - ось це забава - веселі 90-ті!
Для сучасних дітей, що хочуть бути конструкторами, архітекторами, та ким завгодно, ТЦ «Магнус» відкрив справжню штаб-квартиру для юних винахідників. Розмістили її на 3-му поверсі у дитячому магазині «Pinocchio». Кожної суботи діти від 3-х до 13-ти років разом із помічниками технічної студії  «Винахідник» майструють  дивовижні речі з конструкторів Lego.
На годинному майстер-класі не лише вчили моделювати хокеїста та ворота, ай по завершенню «будівництва» гратись іграшками у хокей.
З «винахідниками» бавились не лише малі, а батьки також впадали у дитинство і ще завзятіше ніж діти чіпляли кубик до кубика. На другому уроці від технічної студії «Винахідник» відбувались запеклі бої між командами батьків на пару із дітьми.
Команди будували катапульти. Учасники «лего-боїв» отримали у подарунок улюблені та найвідоміші у світі кубики Lego. Так, цих чудо-кубиків забагато не буває!
Хто сказав, що Лего вже не те, той не моделював сьогодні з своїми дітьми!

Лего – історія, а кожен кубик – витвір, адже одну маленьку деталь інколи розробляють не один рік.
Ви б тільки побачили ці щасливі та зосереджені вирази обличчя дорослих і дітей, що прийшли до студії «Винахідник» у ТЦ «Магнус».

Непідробні блиск у очах та усмішки на вустах, ось який величезний подарунок, що вартує будь-яких грошей…А майстер-класи, до речі, безкоштовні! Правда, потрібно попередньо записуватись, адже охочих отримати хороший настрій та весело провести час із своїми дітками, на пальцях не перелічити!


Коментарі

Популярні публікації