Посиденька№114 Подаруночки від Джерелія

Сьогодні мій ранок був особливим, адже розпочався із приємної смс. На моє відділення Нової Пошти прибула посилочка від TM J'erelia, ось це приємна несподіванка! І ось презентую вам два продукти, які опинились у моїй коробочці: бальзам для шкіри навколо очей з плацентою каріте та какао; вершки для обличчя із протеїнами шовку. Покищо, багато сказати не можу, адже ще не тестувала продукцію. Перші враження досить позитивні, адже упакована продукція оригінально та на часі, адже у світі зараз панують еко-тенденції та натуралізм у косметичних засобах. Мішечки із мішковини, коричнева "натуральна" зав'язка, етикетки із паперу дають відчуття наближеності до природи.
Вершки для обличчя буду тестувати я, а ось бальзам для шкіри навколо очей довірю мамі коханого, адже вважаю, що моя шкіра ще не потребує засобів із плацентою.
Знайшла один невеликий мінус: на засобах не вказано для якої вікової категорії призначений косметичний засіб, або дана лінійка компанії. На сайті лише одна лінія IKRA має уточнення, що використовується у 45 років.
Вже найближчим часом поділимось із вами враженнями від цього нового українського косметичного бренду, який на сьогодні дає надію, що ми можемо виробляти якісні продукти.
http://jerelia.com/
Коментарі

Популярні публікації