Посиденька№118 Майстерня Містерій - гідний одяг для жінок

Нещодавно мені пощастило побувати у дуже містичному місці, - "Майстерні Містерій", що відкрила свої двері на 4-му поверсі ТЦ "Магнус". Сама назва інтригує та зацікавлює і, не даремно... 

"Майстерня Містерій" - це місце створення САКРАЛЬНОГО ВБРАННЯ. Мені розповіли, що одяг із давніх давен був живим Храмом Душі, мов тіло людське. Творці унікального жіночого одягу прагнуть прикрашати будні дні жінки правильним одягом, що розкриває її сутність та красу. А  ще вони відроджують давні традиції та техніки пошиття одягу, де кожна дрібниця має значення. 
Кожен елемент сакрального вбрання, від вибору тканини до втілення, освячений древніми знаннями. Так довжина сукні ( а вони лише довгі) сповнює жінку життєвою силою від Матінки-Землі, натуральні та домоткані тканини зцілюють втомлене енергетичне поле людини, древні символи оберігають від спустошення, ручне декорування турботливих рук вплітає молитву в життя, великі об'єми полотна розширюють поле нашого життя, кольори - сповнюють барвами життєві події...
Якщо говорити простою мовою, то сукні "Майстерні Містерій" повнісю натуральні і ручної роботи. Особисто походила у 3-х сукнях і можу сказати, що це дійсно блаженство. Натуральна тканина не "пече-кусає-шкрябає", навіть, у спекотну погоду в них приємніше, аніж у коротеньких синтетичних чи наполовину натуральних сукнях. Звичайно, відчуваєш себе королевою, богинею, Попелюшкою одночасно. Проте, такі сукні  є не лише святковим вбранням, ай одяг на щодень. Окрім суконь у майстерні можна знайти прикраси із живих квітів залитих епоксидною смолою. Прикраси мають вигляд живих квітів у прозорому чистому склі. На інших полицях лежать неповторної краси обручі та віночки, а ще є метелики із шкіри, вовняні ковдри та ще інші цікаві речі. 

Особисто мені дуже приємно знаходитися у майстерні. Тепла атмосфера, відчуваєш спокій та блаженство. Речі ручної роботи для мене завжди здаються якимись живими, наче мають душу. Добре, коли ця "душа" ще й така приємна, що зовсім не хочеться йти додому. 
Ви теж можете прийти у "Майстерню Містерій" та відчути те тепло з яким роблять ці наймовірні сукні. 

"Майстерня Містері"
ТЦ "Магнус" 4 поверх
Facebook

Коментарі

Популярні публікації