Посиденька№124 Bubbles: закрита вечірка від нового закладу Львова

Субота для мене була дуже насиченим днем. Разом із JN Photography ми встигли зняти для студії авторського одягу "VOVK" два літніх та яскравих луки (про це згодом), а ввечері завітали на закриту вечірку з нагоди відкриття нового закладу "Bubbles", що на вулиці Архітекторська, 7 (з лівого боку від головного входу в Політех). 

Ми відкрили для себе нові вафлі, які зараз на піку популярності у Гонконгу.
Bubbles - це вафлі, як надуті бульбашки, а всередину них ви можете помістити будь-яку начинку, а ще загорнути у трубочку і додати в середину хоч фруктів, хоч морозива або вершків.
Такі вафлі просто вибухають смаком у вашому роті, а ще вони корисні, адже тісто для bubbles-вафлів не містить дріжджів. Асортимент додатків у "Bubbles" такий великий, що вам неодмінно захочеться спробувати все: чорниця, смородина, шоколад, банан, персик, M & M's, сир тофу та інші. Важко не розгубитися! Запити всю цю смакоту можна також новинкою із Азії - Bubble Tea.
Bubble Tea - чай на основі чорного чи зеленого в який додають різні сиропи, екстракти рослин, екзотичні топінги(на вигляд желейні кульки із різним смаком).
Вечірка була не багатолюдна, але така собі "домашня". Ми спробували вафельки із різними начинками та соусами, запивали соком чи шампанським, постили фото в Instagrem, слухали музику, позували для фото.
Це дуже цікаво, коли у Львові відкриваються нові і нові заклади де можна гарно провести час, спробувати щось надзвичайно цікаве та екзотичне, відпочити.
Вітаємо Bubbles із відкриттям!

Ви можете спробувати ці унікальні та цікаві вафельки за адресами:
ТЦ Кінг Крос Леополіс 2-й поверх ( з боку "дерева" та ковзанки);
вул. Архітекторська, 7 ( вуличка з лівого боку від головного входу в Політех на місті "Маки").

Мої фото із вечірки;)
а це моя Юлічка Куцай з JN Photography а це декілька фото по інший бік камери:

(Я та Сем. Сем - людина, яка розвиває Bubbles у Львові і просто веселий привітний хлопець) 

А далі фото від Bubbles, де влізли я і Юля;) 


Коментарі

  1. Образ класний, а от те, що пропонують "Bubbles" мені не сподобалося, принаймні на пл.Ринок :( Якщо брати співвідношення "ціна-якість", то там про нього навряд чи чули...Ну але пар смаки не сперечаються:)

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую) Можливо ці "баблс" вас сподобаються, бо ті, що на пл. Ринок - це інші "баблс"))

      Видалити

Дописати коментар

Популярні публікації