Посиденька№132 Вибір стильного верхнього одягу цієї осені

Привіт! Майже щороку перед жінками та дівчатами постає гостре питання, а який обрати верхній одяг на осінь та зиму. Що зараз модне, стильне, а найважливіше, де придбати речі «з подіуму» за земною ціною.

Сьогодні у нас є моментальний доступ для перегляду показів, проте зазвичай одяг на моделях виглядає досить дивно та  театрально. Показ - це шоу. Дизайнери мають на меті створити незабутнє дійство, театр моди, феєрію одягу! У буденному житті ми купуємо одяг у
мас-маркетах, тому щоб придбати стильну річ за останніми тенденціями потрібно ці тенденції зрозуміти і розгледіти, а згодом зробити правильний вибір у магазині.

Давайте спробуємо обрати стильний верхній одяг який відповідатиме трендам осінь/зима 2015-2016. 
Перша помітна лінія - це довгі пальто та плащі. Нам їх рекомендують чи не усі бренди. 
На фото бачимо 1,2 - довгі бежеві пальто від MAX MARA та 3 - чорний плащ Nina Ricci. 


Знайти недорого довге пальто можливо. Кілька цікавих варіантів пропонує сайт Choies, наприклад, ось таке сіре (46.99$). До речі, сірий один із найактуальніших кольорів осені. Він нейтральний і пасує до всього, проте не такий вже звичайний для нас, як чорний чи білий. 


Наступна тенденція яку можна розгледіти на світових подіумах - це бахрома. Її можна побачити у багатьох варіантах і окрасою будь-яких речей. Бахрома присутня на сумках та рюкзаках, взутті, светрах і також на верхньому одязі. Прекрасний чорний плащ Emilio Pucci, що дає відчуття "руху" чи майже "польоту" над подіумом. 


Великий вибір бахроми знайшла на тому-таки сайті  Choies, де ціна приємна, у межах 20-50$. 
Довгу безрукавку із бахромою можна знайти у іспанського бренду ZARA, але ціна для українок на сьогодні трішки "кусає" і "дряпає" - 2399грн ( близько 95$).


Третім стильним напрямком у колекціях осінь/зима 2015-2016 є клітинка та твід. Клітинка заполонила усі колекції, а найбільше її розкрив дім CHANEL. Схожі моделі оверсайз пальто у червоно-чорну та зелено-чорну клітинку пропонує Choies за 57.99$У цьому сезоні багато різноманітних напрямків та тенденцій, які припадуть до смаку, як вишуканим леді (оксамит,хутро),  - так і молодим людям, що люблять вільні речі або брутальни неформальний вуличний ритм життя (шкіра, готика, оверсайз). 
Сьогодні кожен знайде верхній одяг на осінь чи зиму, що буде стильним із натяком на світовії тенденції за доступними цінами. 

Коментарі

Популярні публікації