Посиденька№134 Color-bloking: синій vs помаранчевий. a.Tan vs Леомода

Осіння погода - це суцільний сюрприз! Вранці сонячно, в обід дощ, потім вітер, а далі знову сонце або злива. Свій настрій та настрій оточуючих можна підіймати яскравим та контрасним одягом і одразу стане веселіше! Разом із брендом a.Tan та Леомода ми створили стильний, яскравий, універсальний образ, що восени актуальний, як на  роботі, так і  на доріжці тижня моди.

 Color-bloking із синього та помаранчевого один із трендів сезону осінь-зима 2015/16. Такі контрастні речі носять без будь-яких принтів, вишивок, декору. Помаранчевий додає якогось драйву та позитивності, а ультрамариновий синій говорить про елегантність. Як основу ми взяли відтінок неба у похмурий пасмурний день. Сірий - це базовий колір, який стане основою для будь-якого образу і водночас він не такий звичний, як чорний чи білий. Геть чорні сумки, адже у моді яскраві та кольорові. Помаранчеві "беґи" та взуття присутні у нових колекціях Chanel, Mark Jacobs, Raoul та інших. 
                                                               Наш вибір:
                                       - Туніка-пончо a.Tan  - 2099 грн
                                       - Пальто a.Tan - 5499 грн
                                       - Туфлі Леомода - 1199 грн
                                       - Сумка Леомода - 3 499 грн

Мене страшенно тішить, коли я кожного дня дізнаюся про нові українські бренди, що шиють одяг та взуття, які достойно складуть конкуренці європейським та світовим компаніям.
  "a.Тан" - стильний одяг із натуральних тканин, що по вартості значно доступніші, аніж речі із натуральних матеріалів інших відомих брендів. І це я кажу не із "панібрацтва", а порівнявши ціни на схожі речі інших виробників. 
"Леомода" - взуття та сумки із натуральної шкіри. Мене саму здивувало те, що за таку порівняно на сьогодні нормальну ціну роблять настільки якісний товар. І не кажіть, що український виробник запізнюється у часі! Речі від a.Tan та Леомода, здається, щойно зійшли із подіуму! 


Магазин "a.Tan" м. Львів ТЦ "Форум" вул. Під Дубом, 7 (2 поверх)
Магазини "Леомода" м. Львів:

- вул. Кн. Ольги, 120

Магазин «ЛеоМода», ТЦ «Арсен»- пл. Соборна, 2а Магазин "ЛеоМода"
- вул.Караджича, 29 б Магазин "ЛеоМода"

Фото від студії JN PhotographyМакіяж та волосся салон Мандарин
 


Коментарі

Популярні публікації