Посиденька№135 Презентація сакральних суконь для "Клуб Успішних Леді"


Особисто для мене цифра 3 особлива. Народилася я 3-го, і чоловік мій 3-го, а ще ця цифра мене просто переслідує, хоч я не схильна вірити у різні містичні речі, але саме 3-го жовтня у стінах мистецького бутіка «Майстерня Містерій»відбулась зустріч Чарівних Жінок із «Клубу Успішних Леді».
У цей світлий суботній день львівські панянки ознайомилися ближче із одягом, що несе глибинні знання і якими люб’язно ділиться «Майстерня Містерій» із своїми гостями:
«Які б слова ми не використовували, говорячи про одяг, яку б характеристику йому не давали, але все одно одяг залишається важливим показником самосвідомості людини, проекцією її внутрішнього світу. Яскравим підтвердженням цієї гіпотези є слова одного богослова, який задався якось глибоким запитанням: «Коли одягти на людину одяг бездомного, чи відчуватиме вона себе комфортно? Чи зможе проявити свої, дані Богом, найкращі сторони?»... Задавши це запитання собі, кожен відчує, що одяг який ми одягаємо на своє фізичне тіло, сильно впливає на наш духовний стан», - розповіла на зустрічі надзвичайно приємна пані Галина, представник «Майстерня Містерій».
На зустрічі жінки на власному досвіді переконалися, як сакральна сукня впливає на їхнє тіло і як вона вмить пробуджує до вищого стану. Одна за одною вони розкривали в собі свою жіночність, перевтілювалися і зізнавалися, що у таких сукнях відчуваєш себе справді Жінкою та Королевою.
Окрім роботи із сакральною сукнею, всі гості зустрічі,мали змогу насолодитися казковими смаками різноманітних натуральних солодощів від українського бренду «Ай да Бейкер».
А наприкінці зустрічі на Жінок очікував незвичайний сюрприз - натуральна косметика ручної роботи «Младна», що подарувала учасницям шматочки Живої природи.
Весь цей день, всі його складові сплели атмосферу, де кожна Жінка змогла заглибитися в себе, побачите те, чого раніше не бачила
, і відчути у власному тілі силу, що вже почала змінювати її життя.


Більше фото 


                                                               (4-й поверх ТЦ Магнус

Коментарі

Популярні публікації