Посиденька №138 Інтерв'ю.MURASHKA Design: "Саме в цей час людям хочеться чогось красивого та світлого"

Щодня ми знайомимося із новими людьми, компаніями,брендами. Сьогодні пропоную вам відкрити для себе неординарний та 100% український бренд Murashka. 
фото від Murashka
Sofia Sophie: Що таке бренд "Murashka"? Як давно з’явився і ріс до цього часу? 
Murashka: Працюємо з 2009 року. У 2014 році ми зробили реорганізацію в компанії і на світ народилася нова Murashka, більш зріла і масштабніша. Були різні періоди творчості, від однієї кравчині до власного ательє. Починали давно разом із сестрою, після роботи ночами робили біжутерію, вона і стала початком започаткування власної справи - на даний час створюємо сукні вечірні, коктельні - продаються речі у Львові, Києві, Дніпропетровську, покази відбувалися як в Україні так і за кордоном.
 Sofia Sophie: Кожен дизайнер, бренд, компанія має якусь свою родзинку, те на що опирається. Що можете назвати своєю особливістю?
Murashka:  Сукні створені в майстерні “Murashka” є ексклюзивними. У більшості ручною роботою. Самі винаходимо методи обробки - це можуть бути кліточки зроблені власними руками, або рюші. Саме в наших сукнях людина ніколи не залишиться непоміченою, де б не знаходилася, на вечірці чи просто на вулиці.
Sofia Sophie: Які тканини та фурнітуру використовуєте у ваших колекціях?
Murashka: Надзвичайно різні матеріали, все залежить від колекції та сезону. Намагаємося винаходити ексклюзивні матеріали -  це правда не легко та зрештою це виходить.
Sofia Sophie: На мій погляд ваші сукні оригінальні та нестандартні, адже поєднання вишивки із сучасним кроєм суконь не всі зрозуміють… Чи пригадуєте якийсь найцікавіший відгук про ваші моделі?
Murashka:   Murashka вже багато років створює різні сукні, те що зараз вони із вишивкою, то це виключно такий період, як кажуть, “на що є натхнення”. Кожного дизайнера “не всі розуміють”, та така наша роботаЄ люди які називають наші вироби витвором мистецтва, а є які засуджують. Та це так має бути, щоб був баланс. Хтось любить, хтось - ні.
Sofia Sophie: Чи має ваш одяг «вікову категорію»? Хто зазвичай купує ці неперевершені сукні?
фото від Murashka
Murashka: Особливої вікової категорії немає, та в загальному це жінки від 25 років, впевнені в собі, які не бояться експериментувати, або ж дівчатка випускниці, також звичайно наречені.
Sofia Sophie: Окрім дизайнерських суконь ви ще створюєте під власним іменем аксесуари?
Murashka: З аксесуарів і все починалося, тому і надалі ведемо цю лінію: кольє, браслети, сережки, пояси, сумочки.
Sofia Sophie: Якщо говорити про індустрію моди в Україні, то якою вона вам здається зараз «по той бік екрану»… Я, наприклад, як споживач, бачу, що все ніби добре, дизайнерів багато і створюють все більше цікаві речі які можуть справді одягати і пересічні люди. Ціни адекватні, а інколи приємніші, аніж на речі закордонних масмаркетових брендів. А як дизайнери бачуть це сьогодення? 
Murashka: Дизайнерам, як і всім важко, цей бізнес в Україні не є надто розвиненим, тим більше в умовах війни, коли люди економлять на товарах першої необхідності. Тому і приходиться сильно знижувати витрати на виробництво, щоб одяг ставав доступнішим. Та по іншому ніяк, саме в цей час людям хочеться чогось красивого, світлого, щоб піднімало настрій, що ми і намагаємося зі всіх сил робити. Та в кутюр'є зі світовим ім'ям теж працювали в умовах війни і мусили “встояти”, не ми перші.
Sofia Sophie: Мабуть, можна трішки похвалитися;) Розповідайте про своїх зіркових клієнтів!
Murashka: Клієнти зіркові були і є, думаю,побачивши на комусь сукню нашу Ви одразу впізнаєте, що це Murashka, та імена ми не вправі називати.
Sofia Sophie: І на завершення, думки про найближче майбутнє. Що зараз готуєте своїм поціновувачам та клієнтам?
 Murashka:  Як завжди багато працюємо, шукаємо щось нове, готуємо нові сезонні колекції, тому скоро будуть від нас новини. 

                                                     Murashka in Коментарі

  1. Гарне інтерв'ю. Я давно приглядаюсь до їхніх суконь, вони просто розкішні. Цікаво було почитати і історію бренду та інші цікавинки від виробника. Дякую. Запрошую і до себе в гості uliala.blogspot.com

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар

Популярні публікації