Посиденька №143 Знайомство із новим українським брендом "Lucky Lady"Привіт! Сьогодні познайомлю вас із новим українським брендом який мені пощастило побачити на власні очі нещодавно в магазині «GERBERY».

"Lucky Lady" - молодий бренд від модельєра-дизайнера Галини Лакотій. Бренд першочергово створює вечірні та святкові сукні індивідуально саме за побажаннями та під фігуру клієнта. Сукні "LuckyLady" особисто у мене асоціюються із голлівудськими доріжками. Вони водночас елегантні, стримані, жіночні, якнайкраще покажуть плюси жіночої фігури. Саме у таких сукнях на доріжках Каннського фестивалю дефілювала б Моніка Беллуччі, Наталі Портман, Шерліз Терон. Вони завжди одягнуті більш класично, але кожного року посідають у топ-10 найстильніших та найжіночніших зірок червоних доріжок.
Окрім неперевершених суконь для виходу у світ дизайнер Галина Лакотій
створює й буденний авторський одяг. У колекції можна знайти  шерстяні пальто, чорні сукні зі шкіряними вставками, піджаки з унікальним тканинним декором.  Окрім одягу Галина разом із донькою створюють аксесуари ручної роботи, які стануть прикрасою будь-якого образ. Особисто мені дуже сподобався віночок зі срібними квітами та шишками. Його можна використати й до вечірнього довгого чи короткого плаття, так і одягнути до чорного пальто на недільну прогулянку містом.Номери телефонів: 0677780609; 0631767539;
Адреса: Проспект Свободи, ТЦ Плазма,2 поверх, магазин GERBERY                                           

       

            

       

http://vk.com/lakotijКоментарі

Популярні публікації