Посиденька№150 Нове відкриття! Український бренд NAVNA – одяг та прикраси для жінок, чиє життя сповнене подіями



Привіт! За традицією знову хочу познайомити вас з українським брендом, що створює дизайнерський одяг та прикраси, які підкреслюють індивідуальність.

NAVNA – одяг та прикраси для жінок, чиє життя сповнене подіями, й вони хочуть виділятися з натовпу. Назва походить від імені слов’янської богині Навни, тому в кожну річ дизайнер додає нотки автентичності, щоб жінка відчула себе богинею на вулицях сучасного мегаполісу. Приємно, що бренд існує вже третій рік і заснований саме у Львові, адже наше місто з кожним днем дивує новими талантами.
Днями я побачила нову колекцію одягу та прикрас NAVNA 2016 року. Вона зацікавила мене глибокими насиченими кольорами, різноманітним поєднанням фактур: наприклад, шерстяна вязка прекрасно поєднується зі штучним хутром. Одяг можна доповнити оригінальною сумкою та сережками, кольє, перснями з кришталевих бусин та страз.
«Створюючи колекцію, я думала про те, що саме я хочу одягнути цієї весни. При виборі кольорів на мене вплинула мозаїка на вікнах Празького собору, та й взагалі сама Прага», – поділилася зі мною Яна Іващенко, дизайнер та засновниця бренду.
 

Адреса майстерні: Львів,
вул.Фредра, 6
Телефон: 067 586 42 14 (Яна Іващенко)
 Facebook https://www.facebook.com/navnadesign/?fref=ts
 VK https://vk.com/navnadesign
 Instagram https://www.instagram.com/navnadesign/
 Яна Іващенко VK https://vk.com/yana_ivashchenko


                  

                       

                       
                                                     Усі фото надані брендом NAVNA 

Коментарі

Популярні публікації